ChipHouse.pl jest sklepem internetowym który powstał w odpowiedzi na potrzeby jakie widzimy wśród wszystkich, którzy budują swój wymarzony dom.

W sklepie ChipHouse znajdziecie markowe produkty zaawansowane technologicznie oraz energooszczędne.

Firmę Ma&Ma potocznie nazywają nas MaMa założyliśmy kilka lat temu. Naszą misją jest to by każdy kto się do nas zwróci otrzymał pełną informację merytoryczną i wysokiej jakości rozwiązania techniczne oraz technologiczne, zapewniające komfort użytkowania domu. Nasze realizacje wykonujemy w całej Polsce a instalacje jakie projektujemy są wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Jakość jaką gwarantujemy daj nam możliwość udzielania 10 letniej gwarancji na instalacje CO i CWU wykonanej w systemie Herz. Proponowane przez nas źródła ciepła miedzy innymi gazowe kondensacyjne kotły marki ATAG oraz pompy ciepła Alha-Innotec to przykłady specjalistów od kondesacji i pomp ciepła. W naszym sklepie www.chiphouse.pl znajdziecie produkty różnych marek gwarantujących wysoką jakość i serwis swoich produktów. Na www.chiphouse.pl znajdziecie produkty do instalacji centralnego ogrzewania, CWU, wentylacji z odzyskiem ciepłą i klimatyzacji oraz inne produkty wyposażenia domu. Naszą misją jest to by Wasz dom nie tylko tak wyglądał tak

jak sobie wymażycie ale i świetnie funkcjonował. Wszystkie instalacje były wykonane prawidłowo. CO dostarczało odpowiednią ilość ciepła a rekuperacja odpowiednią ilość powietrza, przy minimalnym obciążeniu rachunków za gaz i prąd. 

Obecnie w www.ChipHouse.pl jesteśmy na etapie rozwijania i uzupełniania oferty jaką chcemy zaproponować naszym klientom.

W niedługiej przyszłości chcemy zaoferować naszym klientom możliwość skonfigurowania indywidulanie i zakup wszystkich instalacji online do domu. Instalacji w pełni profesjonalnych wykonanych z materiałów najwyższej jakości zgodnie z Polską normą i oczekiwaniami inwestorów. Wszystkie zaproponowane rozwiązania będą zaawansowane technologicznie i energooszczędne oraz gwarantujące wieloletnią eksploatacje.

To już wkrótce!

Każdy klient ChipHouse otrzyma od nas wsparcie merytoryczne.

Możecie skontaktować się z nami:

kontakt@chiphouse.pl

biuro@maima.pl

lub za pomocą zakładek na stronie:

http://chiphouse.pl/pl/kontakt

http://www.maima.pl/pl/kontakt/

http://maima.pl/


Darmowa
przesyłka

Szybka
realizacja

Gwarancja
Jakości

pomoc
eksperta

Zapytaj o możliwość zakupu z montażem